Proč je koučink tak oblíbený

Lidé si stále intenzivněji uvědomují svou únavu a vyčerpání z věčných musím, nesmím, rád bych, ale...

Hledají něco, co by pro ně bylo smysluplné a zajímavé. Často to sami nedokáží najít, nebo pokud to najdou, nevědí jak toho dosáhnout, nebo i vědí jak toho dosánout, a nemají sílu se do toho pustit a tak zůstanou uzavřeni ve svých světech snů a ven vycházejí hrát role a respektovat pravidla. Cyklicky se opakující řetězec, který vede k již zmíněné únavě a vyčerpání.

Koučink jim může pomoci najít jak vlastní smysluplnou cestu, řešení či chuť realizovat své sny, cíle, vize...

Lidé v sobě díky koučinku objevují věci, o kterých si dříve mysleli, že jsou neuskutečnitelné. Vše se dává do pohybu, cíle a přání jsou na dosah. Pohádka či magie? Ne, reálný svět ve kterém kvalifikovaní koučové mají k dispozici nástroje a techniky, které pomáhají kientům objevit vlastní myšlenky, cíle či cesty tak, aby jejich vize mohly vstoupit do reality.

V koučinku dostává klient všechny nástroje k dispozici tak, aby je uměl používat v každodenních situacích.

Manažeři jsou firmami vysíláni na různá školení, procházejí spoustou tréninků zaměřených na rozvoj schopností, které potřebují pro svou práci. Firmy je posílají se něco naučit, proč to něco nefunguje? Manažeři dostanou vědomosti, to co ale nedostanou jsou nástroje, jak vše, co se naučili uvést do praxe každodenního života.

Koučink jednotlivce či týmu probouzí skutečný potenciál, který máme už nyní k dispozici a snižuje bariéry, které vedou k tomu, že ho nevyužíváme. Koučovaní klienti či týmy umějí všechny nástroje okamžitě používat v praxi.                                                                                                                                                                                                          
Zdroj:http://coachingworld.cz/proc-je-koucink-tak-oblibeny

Kontakt

Ing. Jaroslav Nahodil
+420 724 715 539
Skype: nahodil
e-mail: nahodil@pruvodcepromenou.cz

Napište nám

Zpracovávám...